| WeAreSmart a întrebat:

Poate cineva la moment sa ma ajute sa activez Windows 8.1? Sa intre prin TeamViewer la mine sa sune pe nr. ala din Anglia de pe skypeu meu si sa-mi activeze Windowsu? ca eu nu inteleg cum.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol. Se poate activa si online direct. De unde l-ai cumparat si unde te afli?

| WeAreSmart explică (pentru KodrutZ):

L-am descarcarcat de pe net, si ma aflu in R Moldova

| WeAreSmart explică (pentru KodrutZ):

Nu ai o idee cum sa-l activez? nu-mi iese cu nici-un activator

| KodrutZ a răspuns (pentru WeAreSmart):

A, deci l-ai furat/piratat. In cazul asta, multa sanatate iti doresc tie, dar TPU nu e site de piraterie. Nu dau report la intrebare, dar probabil o sa ii dea altii.

| WeAreSmart explică (pentru KodrutZ):

)) eu l-am imprumutat )