| Andrei_Pavaliu_2001 a întrebat:

Poate sa imi spuna ce este CRE adica de fiecare data cand imi deschid pc.ul imi apare in task manager si imi mananca destul de mult de cpu stie cineva daca este un virus sau ceva adica am windows 10 si antivirusul nu a detectat nimic

1 răspuns:
| JustBlackNoGrey a răspuns:

E o aplicatie ce vine instalata odata cu windowsul si trimite tot felul de 'reports' atunci cand apar erori, chestii corupte, fisiere care nu sunt complete sau cand pur si simplu ceva nu se intaleaza cu succes, CRE este important in a detecta si rezolva acele erori. daca il inchizi nu are nimic, daca nu ai multe erori dupa ce il inchizi