| Georgic7 a întrebat:

Pot conecta un Playstation2 la orice televizror?
P.S. Am un tv mai vechi. big grin

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da. Ps1, ps2 si ps3 merg conectate toate la cam orice televizor. La ps1 si 2, la cele care au scart sau rca. Si de prin 70 se fabrica cu scart/rca.
http://www.youtube.com/watch?v=1Vq9_EFaPHk
Exemplu la ps3, care e mai nou. Iti dai seama ca idem e si la ps2.:p

| Ieedi a răspuns:

Atata timp cat televizorul are iesire de euro scart sau iesire pentru cele 3 fire separate va merge garantat.

| MaricaGabriel a răspuns:

Incearca! Uita-te in spatele televizorului si vezi daca se potriveste mufa. Dupa care da pe AV.Cred ca te descurci.