| Randy Orton a întrebat:

Pot downloada demo-uri de jocuri daca nu platesc cont pe Xbox360? Sau singura chestie daca nu platesc este ca nu pot juca online jocuri?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti pentru ca tu daca vrei sa descarci demo iti cere conexiune la internet, ca sa intri pe net de pe xbox trebuie sa platesti altfel nu ai cum.

| PhoeniXman a răspuns:

Din pacate la xbox nu poti face nimic fara sa nu platesti, iti recomand sa treci pe pc.

| PinguinuAlex a răspuns:

Mai bine uiti de XBOX si cumperi wii tote jocurile sunt interactive si cu netu e mai simplu IO am vi si nu ma dezamageste