| Alu a întrebat:

Pot pune la o tableta fara 3g internet inafara de wi-fi? Am inteles ca se poate printr-un stick de internet cum sund cele de la Digi...
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Nu cred ca se poate. Dar daca ai loc de cartela de telefon si ai internet pe ea incearca sa o bagi sa vezi daca merge sau nu. Sau, mergi la un service, sau de unde ai luat tableta, si intreaba.

| Soricelul69 a răspuns:

Mie imi merge pe un prestigio multipad 2 ultra duo 8", cu un modem Vodafone si un cablu mini usb-tata+ usb mama