| danyel_1802 a întrebat:

Pot sa descarc de pe site-ul ovi aplicatii/jocuri pe calculator?
Eu nu am internet pe telefon si degeaba imi trimit sms-uri cu link catre aplicatie, in schimb am USB si ar fi mult mai ok daca as putea cumva sa descarc aplicatiile pe calculator dupa care sa le descarc pe telefon.
P. S. FUNDOIhee hee

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Instaland Nokia PC Suite, poate ai primit un CD cu el in cutia telefonului, daca nu: http://www.nokia.ro/suport/descarcati-software/nokia-pc-suite apoi folosind cablul care presupun ca l-ai primit in cutie :D conextezi ala, intri in PC Suite si o sa te descurci tu pe acolo. PC Suite este util ca sa instalezi teme, jocuri si div programe si de asemenea converteste filmele din PC in formatul necesar telefonului tau. Si mai poti scrie mesaje (si expedia desigur)in calc, folosind tastura, fara sa te mai chinui cu tastatura mica a telefonului :D

1 răspuns:
| danyel_1802 explică:

@Nice poti sa dai mai multe detalii?