| claudiu1234512345 a întrebat:

Pot sa imi fac un laptop pe piese cum fac un pc?(adica sa imi aleg procesorul, placa video etc)

5 răspunsuri:
| crackster a răspuns:

Nu iti recoman sa faci lucru asta. Daca era un PC, intelegeam, dar nu incerca sa faci un laptop din bucati. :))
Daca esti interesat in achizitionarea unui laptop, te sfatuiesc sa arunci o privire peste: http://bit.ly/16ChhPi
O sa gasesti cele mai bune laptopuri (ca si raport calitate/pret) de pe piata.
Mult succes!

| Gabi05 a răspuns:

laughinglaughing Mi-ai inveselit ziua cu intrebarea asta.
Intrebarea etongueoti da pui o placa video intr-o carcasa de laptop?
Cu ce te gandesti ca vei alimenta laptopul, ca doar nu pui sursa de pc la laptop.
Nu cumva iti trebuie incarcator?
Procesor si placa de baza de unde vei lua?

| panther2007 a răspuns:

Se poate face un laptop pe piese insa nu il faci tu....il face compania la care dai comandahappy

| vladflorea a răspuns:

Da,poti,dar e greu!

| iulusdavid a răspuns:

Nu pentru ca laptopurile sunt construite
altfel decat pc-urile normale.