| ElyElyEFM a întrebat:

Pot sa imi recapat contul de yahoo daca mi-am uitat parola si raspunsurile la intrebarile secrete? Daca da, cum? Daca nu, pot macar sa mi-l sterg?
Funda...

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Daca ai setat o adresa alternativa in momentul in care ai creat contul poti sa da-i sa-ti trimita iformatile pentru recuperarea contului pe adresa respectiva.

Nu ti-a ramas contul respectiv logat pe vreun telefon cu android?

| ElyElyEFM explică (pentru Gas):

Nu, nu mi-a ramas conectat si nici nu am pus alt email...

3 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Considera-l mort si ingropat si eu am patit-o.De sters il vor sterge cei de la yahoo dupa mult imp de inactivitate.

| K0sti a răspuns:

Nici una, nici alta!