| Minimalistul a întrebat:

Pot sa mut contul de Yahoo cu tot cu nume pe Gmail? Ma intereseaza sa am acelasi numa pe cel de Gmail insa nu ma lasa.

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nu merge, contul de gmail e altceva.

| StefanKogut a răspuns:

Da, poti! Poti sa o si scoti in oras...

| Minimalistul explică (pentru StefanKogut):

Copile, nu ne arata si noua cat esti de neghiob prin raspunsurile tale persiflante. Am pus o intrebare serioasa, am nevoie de acelasi raspuns.

| stcalin a răspuns:

Iti dau eu o solutie:
Fa-ti cont pe Gmail cum vrei tu, iar din mailul de la Yahoo, mergi la setari si redirectioneaza toate e-mailurile catre Gmail. Si ai rezolvat problema!