| anonim_4396 a întrebat:

Probabil ca tehnologia informatiei a fost conceputa de cineva, nu? Cine au fost cei care au contribuit la dezvoltarea tehnologiei informatiei? Am cautat si nu am gasit.Si cand ma fac curioasa, cu greu reusesc sa scap!laughing
Multumesc.

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

:D curiozitatea a omorat pisica:P Persoanele curioase sunt placue pentru ca te poti juca cu, curiozitatea lor! http://fisierulmeu.ro/......1-txt.html

| ȘtefanLamas a răspuns:

Acela este titlul fisierului text. Asa a preferat hugo sa denumeasca fisierultongue
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms pentru ajutor.Si tot nu am inteles care-i faza cu 01loredana01? Nu l-am uploadat eu!thinking