| Horiatud a întrebat:

Probabil că vin cu o întrebare ciudata dar exista vreo modalitate sa blochezi anumite canale pe YouTube?

2 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Vrei sa ii blochezi pe Gogani?

| TrustMeIKnow a răspuns:

Da oarecum. Iti dau un exemplu, uneori imi apar la recomandate video de la canale care pentru mine sunt shitty, ce fac eu atunci: duc cursorul deasupra titlului video-ului, iar in dreapta, margine sub thumbnail, vor aparea 3 puncte, apes pe ele dupa care selectez "nu ma intereseaza" dupa care apas pe "spune-ne de ce" si selectez "Nu ma intereseaza acest canal". Sper ca la asta te-ai referit cand ai spus 'blocheaza canale'.