| TraficantDeVise10 a întrebat:

Problemă:
Am un stick de 4 GB.
Pe el am vreo 5 foldere cu diverse chestii.Acum vreau să şterg câteva din ele.Se şterg, însă data următoare când bag stickul apar din nou. Oricât le-aş şterge, tot vor apărea data următoare...
Ce să fac?
Există ceva ca să pot şterge totul de pe stick şi să bag din nou doar ce am nevoie?
Ca o formatare.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Click dreapta pe stick si vei vedea "Format", dupa care iti va aparea o casuta cu optiunile de formatare.

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Formateaza-l din Windows, apoi fa-i un Check disk. Daca nici atunci nu merge, foloseste Lexar Image Rescue 3.0.

| TraficantDeVise10 explică (pentru Bogdanux):

Si cum ar trebui sa il formatez din Windows?

| Bogdanux a răspuns (pentru TraficantDeVise10):

Click dreapta pe stick si vei vedea "Format", dupa care iti va aparea o casuta cu optiunile de formatare.