| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Problema cu reclamele imi apar Sal TPU am si eu o problema cu un laptop Asus cu windous 10 pro cu google chrome cu reclamele dar si cu youtub-ul.
Problema cu reclamele imi apar de cand il deschid si cum fac sa imi dispara iar problema cu youtub-ul de ex daca ma uit la un videoclip incepe
si la un moment dat se aude un sunet ciudat se intrerup si dupa aia merge in continuare.Va rog sa ma ajutati dau funda.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Deci sa inteleg ca iti apar reclame doar daca intri in Google Chrome si inclusiv pe pagina Google?
Fii mai explicit
Iar pentru a bloca unele, tine bine minte, unele reclame pentru ca nu tote reclamele provin din surse cunoscute de extensia AdBlock si deci le ingora, insa asta se intampla foarte foarte rar.
AdBlock, original : https://chrome.google.com/......kkbiglidom
Si o mica extensie care blocheaza acele reclame de tip popup si merge mana in mana cu extensia de mai sus, Popper Blocker: https://chrome.google.com/......bkopceiche
Ar trebui sa incerci si Chrome Cleanup Tool, doar verifica : https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza spyboot&destroy
daca problema persista ruleaza adwcleaner.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

YouTubeByClick-Setup

| Daniel_Popute_1996 a răspuns:

Ad Block. dar sunt unele site-uri care nu mai merg daca il ai activ.

| anaaacristina112 a răspuns:

Clar ai virusi! incearca sa-ti reinstalezi windows ul si sa-ti iei un antivirus mai bun! si daca te enerveaza atat de mult reclamele incearca sa folosesti un ad block ( dar cred ca folosesti deja )

bafta

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru anaaacristina112):

Multumesc am incercat ad block si nu mi-se pare ca face o treaba prea buna.