| Oltean_Dan_1997 a întrebat:

Problema laptop
Nu imi citeste/vede CD-urile chiar daca sunt noi, insa DVD-urile le vede oricum ar fi ele. Cand introduc un cd si incerc sa-l deschid din my computer imi zice sa introduc un disc si deschide unitateaoptica, chiar daca cd-ul este inauntru.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca unitatea ta optica sa citeasca numai dvd-uri, nu si cd-uri, Baga un cd cu un fil si vezi daca il citeste. Daca da, atunci nu toate cd-urile noi sunt bune, asa cum spune si Darrio.Multe cd-uri din magazine chiar sunt fake.Cand cumperi un cd, sa fie scrie pe el firma si neaparat viteza de sscriere.Altfel,nu sunt bune.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt unele care nu merg.De noi.De care ai? Eu folosesc Traxdata si merg bine.

| david4889 a răspuns:

Poate are laptop-ul ceva. dul si tu l-a reparat