Întrebare recomandată | SerbanElyan a întrebat:

Problema mea este ca nu prea ma pricep la calculatoare. happy (la specficatii tehnice...)

As vrea sa imi dati un site de unde as putea invata mai multe de hardware si eventual software. Sau sa imi dati un id de messenger daca va considejati specialisti... Dar nu cred ca va fi cazul. Un site legat de calculatoare, partea hardware, va rog. happy happy

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Te pot ajuta eu si la hardware si la software daca ai vreo problema. Eu imi repar electronicele singur.

Răspuns utilizator avertizat