| halo a întrebat:

"Probleme cu iphone 4 S" cand ma suna cineva il aud foarte incet am dat volumul la maxim (de la butoane) straight face dar la fel . pot sa intru undeva sa il dau mai tare sau are vreo problema telu?big grin astept raspunsuri dau FUnittaabig grin

Răspuns Câştigător
| OvidyuNicu a răspuns:

Trebuie aruncat! iti dau adresa mea sa il arunci in directia asta?

| halo explică (pentru OvidyuNicu):

laughing)) Numai trebuie aruncat sunt o tampita era de la folia de protectie acum se aude super okbig grin mersi de raspuns :* laughing

| OvidyuNicu a răspuns (pentru halo):

Ma bucur ca ai rezolvat happy