| lazio9 a întrebat:

Probleme monitor vechi dar care merega suepr ok am vrut doar s ail curat i interior ca era plin de panza de paianjeni happy si am pus carcasa la loc si vede acuma in ceata si putin dublu iar culorile nu sunt bine definite asa un blurrr- cetzos, culorile puternice dar nu bine definite, am resetat Biosul, am facut setari din comenzile monitorului am reinstalat placa video ATI RADEON 9250, restart blah blah nimica nu merge, va intreb exista vreo solutie? sa fi deranjat ceva sub carcasa?
multumesc

1 răspuns:
| Iustinian_Ciornei_2000 a răspuns:

Salut. Eu cred ca atunci cand l-ai curatat ai scos vreun fir sau ceva de genul, ca altfel nu imi explic. Incearca sa il mai desfaci odata si sa te uti bine la el. Funa?