| Everything a întrebat:

Produsele resigilate prezinta in general defectiuni sau care e faza cu ele?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Produsele resigilate au avut defectiuni, care au fost reparate.

| mgtow a răspuns:

Pot prezenta dar au o garantie, dupa garantie platesti tu reparatiile dacaa e nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt fie produse returnate, fie produse folosite in showroom uri

| angemon500 a răspuns:

Produse folosite ce pot fi; zgariate, probleme cu cartela sim, probleme cu citirea datelor, etcc.

| cosminX a răspuns:

Cand se strica un ambalaj, se resigiliaza. Sau produsele returnate

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Sunt telefoane cumparate de fel sunt de la abonamente si daca clienti vor le pot returna si li se va face o reducere

| M1hneaxD a răspuns:

Odata ce un om cumpara un produs(in general de pe internet)acesta are dreptul de al returna in 14 zile lucratoare. Odata ce acesta nu este multit SAU nu se descurca cu el are dreptul sa-l dea inapoi si pe site va scrie "Resigilat" :3