| alexutzu3000 a întrebat:

Ps3 super slim 12 Gb sau ps3 super slim 500 Gb si de ce? cel mai rapid rapsuns primeste funda big grin

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

12. de ce: pai un hdd de 500 gb e 200 lei.
si pretul: 2 console ps3 12gb=1 consola ps3 500 gb. Variantele cu hdd sunt overpriced.

| alexutzu3000 explică (pentru sltlp):

Dar la ce e buna memoria, pentru ce?, ca multi aleg pe acela de 500 Gb

| sltlp a răspuns (pentru alexutzu3000):

Pai memoria aia ajuta la: copierea unor bucati dintr-un joc pe hdd ca sa reduca timpul de incarcare(in loc de 1 minut la loading stai 30 secunde). Sau daca achizitionezi jocuri originale din ps store, sa le instaleze pe hdd.
Dar nu merita. Ps3 foloseste hdd de laptop, scrie si la ei pe site ca poti sa folosesti orice hdd de laptop. 600+200 lei hdd nu fac 1100 cat vrea Sony pe variantele cu 500 gb hdd.

| Bubulescu a răspuns:

PS3 super slim 500gb. De ce? Mai multa memorie!