| Jony123 a întrebat:

Pun aceasta intrebare finca nu am gasit in alta parte raspuns. Am scos din greseala mufele de la butoanele Restart, Power si ledurile de la HDD si Power, eu nu mai stiam exact cum erau asezate, elfe fiind mai multe (vreo 5) si le-am pus si eu cum scria pe placa de baza, de pornit porneste, butonul de restar merge, ledul de la power merge dar cel de la HDD nu... Am intors eu firele alea pe toate partile dar nimic... Cum pot rezolva aceasta situatie?

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Si chiar asa mare nevoie de led-ul ala ai matale? Nu-l mai pune.

| nutepriveste21 a răspuns:

Pentru ca raspunsul e nefolositor atunci descurcate singur mai BGD-ule.

| Skylar a răspuns:

Sigur nu e ars si sigur nu le-ai pus bine, sigur ai incercat toate combinatiile la pini?