| DianaPrepelita a întrebat:

RASPUNS RAPID :X Am laptop, si acum 5 minute faceam niste cartonase pe tastatura, din greseala am apasat pe foaie prea tare, caci o indoiam, si s-au apasat niste butoane, iar acum imi apar toate mult mai mari decat ar trebui ( in concluzie am apasat pe ceva ce a determinat cresterea ferestrelor ) cum pot sa fac la loc? Urasc cum se vede. fundita :*:*:* Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| G30RG3 a răspuns:

Dai click 2(click dreapta) ->proprietati->Settings->si shimbi acolo rezolutia pana o nimeresti pe cea corecta

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: tii apasat Ctrl si misti rotita mouse-ului spre tine(in spate). Succes si numai bine!

| szergiu a răspuns:

Ti control apasat si apesi minus. = CTRL + -.

| username_5501 a răspuns:

Vezi daca pe tastatura ai butonul Fn daca il ai tine-l apasatsi apasa tasta "-" minus din dreapta sau da cu rotita de la mouse.

| LolaGreen a răspuns:

Poi...ti control apasat si apesi minus