| SaturniFraternitas a întrebat:

Recent am deschis browserul Chrome pe tableta si am constatat cu stupoare ca am pierdut ca un cretin vreo suta de file... exista vreo metoda de a le recupera? Pot sa le face ceva back up sau sa dau cumva restore? Daca dezinstalez updateurile din setari s-ar face restore? Fiindca am pierdut astea de la un update blestemat, de aceea ziceam... va multumesc anticipat, respect!

1 răspuns:
| floryn1993 a răspuns:

Numai daca ai avut instalat acesta estensie ai facut upload pe server / cont. https://chrome.google.com/......hmppcggdog