| theV a întrebat:

Recent am primit un IPOD. am bagat muzica in el si cand vreau sa ascult imi spune "please use itunes to sing music on this ipod" (sau cam asa ceva)

intrebarea mea. ce are? cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pai este simplu:)
Ipod, Iphone merg cu programul itunes pe care il poti downloada direct de pe net. Dupa ce faci asta creezi playlist-uri in itunes cu muzica ta si apoi dai synk with my ipod.
O sa constati ca desi melodiile se pun pe ipod ele nu apar ca la mp3-erele traditionale.
Raspuns dat de Constantin @ www.meditatii-instalare-windows.com