| adinani a întrebat:

Recent mi-am cumparat un stick de 4 gb.Astazi am incercat sa pun niste poze pe el sa i le dau unei prietene, problema este ca nu le salveaza pe toate si le denumeste cu niste semne ciudate.Am incercat sa-l si formatez dar degeaba. Ce ma sfatuiti

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sa te duci cu el inapoi la magazi cu bon cu tot si sa iti dea altul...

| angel4v3ryour a răspuns:

Incerca sa-l formatezi si la alt comp nu stiu poate ai vreun virus pe compconfused

| Mia a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci sa-l schimbi.Asa imi daduse mie cineva un stick sa-i pun muzica pe el si am avut aceeasi problema. S-a dus si l-a schimbat. Daca mai ai bonul, desigur...

| suntpeval a răspuns:

Scaneaza-ti sistemul cu un antivirus competent si daca nu ai semne de infectie, reformateaza-ti stick-ul de memorie, dupa care verifica-l si pe acesta cu un antivirus.
Daca problema persista, returneaza stick-ul (banuiesc ca ai primit garantie cand l-ai achizitionat).

| adinani explică:

Problema este ca nu mai am bonul. In concluzie neatentia se plateste... O sa incerc la alt calculator sper sa mearga, daca nu asta este...am pierdut mai multe in viata asta.