| anonim_4396 a întrebat:

Recomandare tableta?

Va fi folosita pentru filme, internet si poate un joc sau doua. Nu stiu prea multe despre tablete, de aceea si intreb aici, dar as vrea sa pot conecta un stick usb la ea daca este posibil. Bugetul maxim ar fi de 1000 lei.

Răspuns Câştigător
| Sebi_Mihai_1997_Wy5g a răspuns:

Recomand o : Tableta Samsung Galaxy Tab A T280, 7", Quad-Core 1.3 GHz, 1.5GB RAM, 8GB, o poti cumpara de pe eMAG la pretul de 62999 Lei

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am o tableta Utok 700 QLite, quad core,
L-am cumparat la mana a 2-a, cu 100 lei (initial a fost 300) de mai bine de un an si functioneaza fara probleme. Comparativ cu alte tablete de "firma" mai scumpe, ma pot declara multumit de ea, inclusiv ca viteza de lucru.
Are toate aplicatiile de baza instalate (inclusiv Office), card microSD, functioneaza si cu stick USB sau tastatura externa.
Conectat printr-un mini-HUB il pot folosi in loc de laptop sau PC, iar conectat prin cablu la televizor prin cablu HDMI.

| Donsavas a răspuns:

Cauta pe olx. sunt atatea oferte. gasesti tu una de calitate la un pret avantajos.