| Aндpeй a întrebat:

RETURNARE EMAG; mi-am luat un telefon de la eMAG si as vrea sa'l returnez, n'au trecut 30 de zile, am toate accesoriile si e ¬ ca nou, care e procedeul si care sunt modalitatile de primire a banilor?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te duci la ei cu garantie, si exact cum l-ai primit, si primesti banii inapoi, despre ce tel e vorba?

| Aндpeй explică (pentru RAY):

X2 Soul Pro, nu pot sa ma duc la ei ca n'au show room in Sibiu.

| K0sti a răspuns (pentru Aндpeй):

Gasesti pe site instructiuni, dar cum e greu cu cititul la voi...

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Completezi un formular de retur
Poti alege sa iti dea banii inapoi sa ti-l schimbe cu acelasi sau cu alt telefon.
Si in cateva zile se aproba formularul si iti trimite curier la tine acasa dupa telefon.
Uite aici formularul :
-http://www.emag.ro/info/form/retur
Bafta.