IMPERIA
| IMPERIA a întrebat:

S-ar putea sa ma repet, vad ca intrebarea nu a fost postata dar eu am nevoie cat mai urgenta de un raspuns avizat privind site-ul www.dialang.org: l-am accesat, am instalat si rulat programele excutabile de pe site-ul oficial, dar dupa selectarea limbii straine, a nivelului si a aptitudinii pe care o testez (ascultat, scris, citit, vorbit etc), apare mesajul "An error occured reaching the server you have been using. In an attempt to solve the problem, Dialang is trying to contact another server. Mentionez ca varianta de windows este compatibila cu programul. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ssay211 a răspuns:

Am incercat si eu insa la fel mi-a aparut insa si ceva virusi implantati in pc MARE ATENTIE! asta e si raspunsul:p

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA explică:

Multumesc, am rezolvat problema! Nu virusii ci faptul ca site-ul a fost suprasolicitat, acesta a fost motivul pentru care nu a functionat.