| yonutz63991 a întrebat:

Sa imi spuna cine are Huawei ascend g300 daca e rezistent si bun..Am vazut ca la Vodafone e 189 de euro iar pe telefonulau.eu e 100-130 euro laughing)
Cine a mai cumparat de la acest magazin sa imi zica daca sunt seriosi happy

1 răspuns:
| MadalinNedelcu a răspuns:

In principiu opertorii de telefonie mobila descurajeaza achizitionarea unui telefon la liber, crescand exagerat de mult preturile acestora. Ei incurajeaza cumpararea lor alaturi de un abonament. De aici diferenta aceasta de pret.