| codax a întrebat:

Sa TPU am o problema cu iPhone-ul meu(3GS) am descarcat o aplicatie din Cydia si a cerut reboot....doar ca dupa ce a facut reboot ramane blocat la logo apple.Am incercat sa ai dau restore dar imi da eroare -1 si nu stiu cum sa scap de ea...am incercat toate posibilitatile si nu scap de eroare. Exista o alta modalitate ca sa scap de eroare?

Răspuns Câştigător
| RazvanCTC a răspuns:

Da exista 2 modalitati.
Ori ii schibi tu softu din el ori mergi la o agentie specializata in asa ceva. exemplu poti sa mergi la Orange sau Vodafone sau Cosmote ca til schimba ei..pretu variaza intre 100 lei si 300 lei depinde de gravitatea softului

| codax explică (pentru RazvanCTC):

Am rezolvat softul

| RazvanCTC a răspuns (pentru codax):

Ma bucur ca te-am putut ajuta happy

3 răspunsuri:
| Iuliano_Mircea_1994 a răspuns:

Stergi aplicatia si o instalezi din nou, pe langa asta iti trebuie avast antivirus ca sa verifici daca e virusata sau nu