| alexTPU a întrebat:

Sal acum cateva zile am conectat cablul de la rds pe laptop pe care am windows 7 toate bune si frumoase dupa aceea l-am conectat la pc pe care am window xp si a mers nici o problema. Dupa am incercat sa il conectez iar la laptop si nu se mai conecta imi dadea eroarea 651 ce pot sa fac sa se conecteze lalaptop.(la pc se conecteaza fara probleme)

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere sprijin tehnic de la Rds.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| MelekYagmur a răspuns:

Aici este rezolvarea ta>>>http://www.windowsreference.com/......windows-7/
RASPUNDE