| mihayy124 a întrebat:

Sal all. Am o probleme. Am un Nokia 500. Nu ii mai merge ecranul touchscreen. Si eu prostu dracu i-am scos cartela si s-a trecut direct pe modul deconectat. Si pentru ai reinstala software-ul trebuie si cartela sim. Si cand il pornesc imi cere inainte de a aparea imagine. Folositi din nou modul deconectat? Si eu n-am cum sa-i raspund. Si nu-i pot reinstala software-ul. Ce naiba sa fac?

Răspuns Câştigător
| Raiku a răspuns:

Draga mihayy124, daca are garantie du-te sa iti dea unul nou.
In caz ca, garantia a expirat du-te la un centru de reparatii telefonice.
Doar cu atat te pot ajuta deoarece nu mi s-a intamplat acest lucru

| mihayy124 explică (pentru Raiku):

Da, garantia o mai am si nu a expirat. Are garantie pe viata de la Cosmote.

| Raiku a răspuns (pentru mihayy124):

Ok,ma bucur ca te-am putut ajuta. Toate cele bune

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Arunca-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cu gasolina pe el

| mihayy124 explică:

Si nu punteti raspunsuri de genul: arunca-l