| Rauleriu a întrebat:

Am descarcat un joc virusat si acum am tot virusi in C. Stie cineva ujn antivirus bun sa pot rezolva problema cu virusi?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.Avira rescue system îi spune.Este un antivirus extern adică ce se buteaza de pe cd și apoi se scanează sistemul cu el.Se descarcă de aici:
http://www.avira.com/......cue-system
Se scrie pe un cd și apoi se buteaza de pe el.Eu pe ăsta îl folosesc în service la devirusări și până acum și-o făcut treaba impecabil.Succes

| ReiVaN a răspuns:

Malwarebytes e cel mai bun in domeniu. si e gratis.

| greyhound a răspuns:

Avg internet security 2012