| yoboss97_5553 a întrebat:

Sal am un telefon LG t385 (nu asta conteza) si am in mijlocul la ecran o mica pata ca si cum ar fi ceva mic intarit acolo si nu se ia cum o pot indeparta?
PS:Nu este pixel mort si nu am folie protectoare pe el

5 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Ai avut ceva accidente cu telefonul, adica impact cu displayul, de obicei petele astea de la chestii de genul asta apar... uite un exemplu cand apesi putin mai tare pe display face valuri pe margini...

| yoboss97_5553 explică:

Da se simte la atingere dar nu foarte mult

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Este banda...ecranul e format din 2 folii...deci daca il mai ti asa incepe si se mareste..schimba ecranu

| Anonimous7 a răspuns:

Se simte la atingere?

| yoboss97_5553 explică (pentru Anonimous7):

Da dar nu foarte mult dar se simte