| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un htc desire hd... cum vi se pare acest telefon fac o alegere buna in materie de tehnologie? Dati-mi detalii despre el va rog dau funda happy

Răspuns Câştigător
| quintron a răspuns:

Depinde la ce iti trebuie telefon! adica! 1. pentru afaceri 2. pentru e-mail 3. navigare internet si a. s. m. d! marca e super

3 răspunsuri:
| b06dan1x7 a răspuns:

Crede-ma e super telefonul', ai acces la net si e misto dar e o chinezarie, a luat si varu-meu si dupa 2 saptamani i-s dus sunetu ca a ascultat melodii la el si ii ia reparatia cost 2 mil jumate. crede-ma mai bine sa iti iei un Nokia.

| alinaiiiioana a răspuns:

Dahappy
cum depinde si de asteptarile tale

| artifica1 a răspuns:

Visez de ceva vreme la telu asta, e incredibil, cand am bani tot il iau.nu o sa iti para rau daca il ei.numai bine