| kynezu a întrebat:

Sal, cum pot sa scap de Panda antivirus, am incercat toate modalitatile dar nu vrea sa se stearga, aveti vreo idee? mersi

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Daca stii unde se afla Panda Antivirus in program files inlatura toate permisiunile la foderul pentru orice user si dai restart. Nu o sa se mai deschida, daca incearca din nou sa se instaleze in aceeasi cale nu o sa poata pentru ca nu v-a avea drepturi.
Pentru alte intrebari sau tutoriale despre calculatoare ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

| LucianGabriel a răspuns:

Cauta si descarca REVO UNinstaler si dupa ce dezinstalezi panda da-i scanare sa scaneze ce ramane in registru si stergi tot ce iti da acolo dupa ce ai scanat. Daca nu merge da un mesaj

Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa-l stergi si din "Add or remove programs" din Control Panel.

| Liviu a răspuns:

Pei te duci la start> Control panel > Add or remove programs
Il cauti acolo
Daca insa nu il gasesti
Te duci frumos unde ai instalat windowsul
Cauti in Program files si gasesti Folderul cu o denumire pandahappy
Si acolo trebuie sa aiba un kit de dezinstalare
Eu te sfatuiesc sa nu mai folosesti panda
Puneti un Aviara, Avast, Nod32, Un firewall cevahappysi o sa fii mai in siguranta tongue
Bafta!

| kynezu explică:

Ms TPU player, f bun programul! numai ca acum imi tot apare o kestie cu renew new license!

| kynezu explică:

A fost bun programul recomandat de TPU player insa doar la sters pentru moment apoi a reaparut din nou, ce sa fac ca am incercat tot!

| kynezu explică:

Nu merge nici cu revo uninstaller pretene, am incercat de mult cu asta. daca ai alte metode as fi recunascator.salutari

| kynezu explică:

Ms mult TPU player, de data asta l-am scos definitiv cu un program recomandat de tine, ti-am dat funda amice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impuscate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai restart la pc si apasa imediat De mai multe ori F8 apoi alege "Safe mode" si dezinstalezi de acolo. trebuie sa mearga asa ca da si tu o funda!

| TeCunosc a răspuns:

@kynezu te rog specifica cu ce program ai reusit sa il dezinstalezi te rog mult eu nu am gasit cum