| BlackAngel29 a întrebat:

Sal daca am imprimanta Samsung SCX-4521F,si are in menu-ul ei doar limbilie (engleza,franceza,spaniola,portugheza, suomi etc.) pot sa fac cumva sa bag in meniu si limba romana? Imprimata e conectata la PC prin USB

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Limba unui dispozitiv de printare poate fi modificata numai daca e prevazuta ca varianta in pachetul de baza al producatorului sau ca supliment la softul initial. Verifica pe site-ul oficial update-urile la softul pentru aparatul tau si poate gasesti si varianta in limba romana. Voi incerca sa te ajut, dar vei primi un raspuns clar numai daca gasesc ceva concret. Daca nu revin cu informatii, inseamna ca nu am gasit sau nu am stiut unde sa caut, de aceea e bine sa te informezi si tu.

| dannyel86 a răspuns:

Am cautat pe site-ul oficial ultimul pachet de drivere 2013 pentru multifunctionala ta si nu contine, din pacate, si limba romana.