| florynel93miha a întrebat:

dupa ce instalez windows-ul, driver-ele si programele, vreau sa creez o imagine iso boot-abila sau chiar un dvd boot-abil (poate chiar 2 sau 3, sa imi ceara el cand sa le schimb) cu acestea, adica la o noua formatare a hard-ului, sa bootez de pe acel (acele) dvd, si la dechiderea windows-ului sa am totul gata instalat. ce program pot folosi pentru asta?

1 răspuns:
| maturgrizonat a răspuns:

Norton Ghost
Face o imagie a partitiei pe care este instalat windows si pe care o poti restaura oricand. (10 min)
Cauta ''imagine partitie''.