| adeia a întrebat:

Sal.stie cineva de ce telefoanele ACER se inchid si redeschid singure, asa din senin?

4 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Da se inchid deoarece softul pe care il baga astia la inceput nu este foarte bun si de aceea se strica repede poti sa te duci sa il resoftezi si apoi nu mai ai probleme

| adeia explică:

In general sunt forte multumita de telefon.il am de 2 ani si merge super

| Tweetyxd a răspuns:

Este o problema la ele, ca si la Samsung s III, daca ai garantie la telefon du-te cu el la magazinul de la care l-ai luat ca il repara gratuit.

| Madalina6 a răspuns:

Si eu am Acer, si mi se intampla la fel, am fost cu el in garantie si nimic, in rest e ok telefonul, asta e singura problema.sad