| CraZZyLuLLy a întrebat:

Am o problema cu monitoru: mi se bruiaza imaginea ca atunci cand ai telefonul langa el si te suna cineva. Mi-am aruncat toate telefoanele de langa birou si tot asa face numa daca il inchid si il redeschid peste un min isi revine dar nu pentru mult.
LED nu LCD.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vögeln a răspuns:

Asa mi se'ntampla si mie uneori.Stii care'i chestia: in monitor este un magnet si in telefon sunt cateva(e de'ajuns sa fie numa' unubig grin) Si nu e bine sa fie aproape!
Oricum nu mai tine telefonul/telefoanele aproape de calculator!
Sau(in cel mai rau caz, dar nu cred ca poti/vrei) sa schimbi monitorul...
Aaaa! Sau poti sa chemi pe cineva specializat tongue
Oricum, si mie mi s-a intamplat...si dupa ce am luat telefonul de langa calculator a mers bine!
Sper ca ti'zm fost de ajutor :*
funditabatting eyelashes?

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Asa se intampla mereu si nu stiu de ce!

| CraZZyLuLLy explică:

Ideea e ca e nu am nici un telefon langa el si tot asa face. Monitorul vechi( din ala cu ditamai spatele) mergea si inca merge perfect si acesta face fite.

| CraZZyLuLLy explică:

Am incercat faza cu boxele, nici un rezultat. Oricum cred ca il duc la cine mi l-a vandut, inca are garantie si apropo nu are buton de departizare si cablurile sunt bine bagate.