| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Sal TPU. Am o intrebare. Pe pc-ul meu nu apare chestia aia la netwrks ce imi permite sa setez wifi on/off, si nu imi apare nici o retea wi-fi. Vreau sa fac hotspot de pe telul meu pe laptop daț nu apare reteaua. Cum sa fac sa apara retelele wifi? Funda cel mai bun raspuns! :************

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

E desktop sau laptop? Daca e desktop, ai adaptor wifi? Ai driverele instalate?

| andreealitllesmileAndreea explică:

Nu inteleg. Inainte wirelessul imi afisa retelele disponibile, inclusiv cele de la hotspot, fara sa folosesc vreun adaptor. M-am uitat pe tutoriale si acolo la ei la PC settings le aparea "wireless" si puteau sa seteze on-off, si e win 8, ca al meu. Insa cand eu am deschis PC settings mi-a aparut asta: http://i.imgur.com/cN0RAsS.jpg

Dar fara casuta 'wireless'. Ce sa fac?