| Jager a întrebat:

Sal TpU.Am o intrebare.:Sistemul asta merge pe GTA 4 la grafici maxime? http://www.emag.ro/......E4YNKBBBM/

Răspuns Câştigător
| TraceurAlexx a răspuns:

De mers merge, dar eu zic ca in banii aia poti sa iesi cu un sistem mai performant daca il iei "pe bucati".

6 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

Presupun ca intrebi daca merge pentru ca vrei sa achizitionezi acel sistem.Mai bine nu ti-l lua, intra frumusel pe Mygarage.ro, fa-ti un cont si cere niste ajutor.

| TraceurAlexx a răspuns (pentru Andy2013):

Eu sunt membru pe mygarage deci are o recomandare de incredere happy.

| TraceurAlexx a răspuns:

Uite ce ai in 2300 RON :

- Procesor Intel i3 + placa de baza cu chipset B75;
- 8GB RAM;
- HDD de 500GB;
- Placa video HD7770 (placa video duce greul in gaming, si cu placa asta te poti juca la detalii medii pe un monitor fullhd, deci daca ai un monitor mai mic merg toate jocurile cu detaliile la maxim);
- Sursa 400W certificata 80+;
- Carcasa decenta cu un ventilator preinstalat;

Cand dai comanda alegi sa ti-l si ansambleze. Serviciul costa 50 ron deci iesi exact in 2300 ron.

| Jager explică (pentru TraceurAlexx):

Si zici ca asta ar merge mai bine? thinking

| trolololo a răspuns (pentru Jager):

Mult mai bine. Crede-l pe cuvânt.