| alexalex27 a întrebat:

Sal TPU am o problema cu PC.
Nu stiu exact cum s-a intamplat dar cand dau drumul la PC porneste dar nu se vede nimic pe ecran/monitor.
Am fost la bunica vreo 4 zile si astazi cand m-am intors si am vrut sa il pornesc a pornit dar nu se vedea nimic pe monitor. Monitorul e bun ( SIGUR ) stiu asta ca l-am testat cu laptopu.

Va rog dati-mi raspunsuri cat mai multe si cat mai repede.
Funda celui care ma ajuta.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis si miTzuliK93 > Pentru inceput ai putea verifica acel cablu de conectare unitate - monitor. Sa fie bine bagat, si la locul lui.

Dar, poate fi si de la placa de baza... asa am patit si eu. Am avut probleme cu placa de baza.

Bafta!

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Pentru inceput ai putea verifica acel cablu de conectare unitate - monitor. Sa fie bine bagat, si la locul lui.

| Flame_Vlad_1989 a răspuns:

Poate ca firma tea pacalit ca vroiau mai multi bani ca in ziua de azi sunt hoti sau poti sa chemi pe cineva care stie sa repare calculatoare

| alexalex27 explică (pentru Flame_Vlad_1989):

Flame_Vlad_1989: La ce te referi?
miTzuliK93 & ioana4diana: Mersi!