| FlorinelRadu71 a întrebat:

Sal TPU cine stie cum schimb calitatea unui videoclip din 360p in 720/1080p? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Calitatea nu se mareste prin minune de la 360p la 1080p. Poti eventual sa folosesti un program pentru video editing si sa faci upscale la videoclip la 1080p, dar tot la fel de rau o sa arate

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta inca 50-60 de ani si sigur o sa apara si asa ceva.

| GigiButelie a răspuns:

Daca este filmat sau exportat in 360p nu ai cum sa ii cresti calitatea. cel putin la momentul actual, si posibil mult timp de acum incolo, nu va exista vreun program care sa adauge pixeli la filmari

| RazvanUsa a răspuns:

Cauta o aplicație de randat.

| CPAElites a răspuns:

Simplu, nu poti happy