| AlexrAul456 a întrebat:

Este buna placa video AMD Mobility Radeon hd 5870 in gaming? Adica sa ruleze cele mai noi jocuri la detalii cat de cat bune? Pe langa placa asta, mai este un Intel Core i7 720QM,1, 6 Ghz cu Turbo Mode 2, 8 Ghz cu quad core.Si 8 gb RAM. Este un laptop de gaming Asus G73 JH, si vreau sa stiu daca placa video este buna in gaming.

1 răspuns:
| RobertForYou a răspuns:

Placa video nu e buna deloc, o sa rulezi Dying Light (un joc aparut in 2015) cu maxim 20-25 fps la Low si rezolutie 1024x768