| MichaelJack a întrebat:

SAL TPU I NEED HELP! Am un tv full HD SAMSUNG SMART si am o problema la el cand intru pe youtube pe el nu ma lasa sa aleg o rezolutie mai mare de 720 pe video clipuri de 1080 orice videoclip imi merge la 720 insa cand ma uit la un film prin memoria externa si e de 1080 m-il ia, nu inteleg, va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi conexiune la internet, setariile la imagine, ai intrat pe un site de filme online cum isi da?

| MichaelJack explică (pentru RAY):

Conexiunea e buna wi fi iarpe aplicatia youtube a tv ului nu imi permite sa umblu la rezolutie si daca da nu stiu eu cum insa am tot umblat si nu am gasit nimic nu stiu ce sa zic