| MichaelJack a întrebat:

SAL TPU I NEED HELP! Am un tv full HD SAMSUNG SMART si am o problema la el cand intru pe youtube pe el nu ma lasa sa aleg o rezolutie mai mare de 720 pe video clipuri de 1080 orice videoclip imi merge la 720 insa cand ma uit la un film prin memoria externa si e de 1080 m-il ia, nu inteleg, va rog ajutati-ma! 1

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

De aici iti dai seama de cat de destepte sunt aceste televizoare. Raspunsul nu il stiu concret, poate sa fie ori din cauza procesorului, ori din cauza vitezei de internet. Altceva nu gasesc.

| bogdan88 a răspuns:

Pai e simplu. Nu iti merge deoarece acel video nu este filmat cu un program care are rezolutia de 1080.

| MichaelJack explică (pentru bogdan88):

Pai daca eu caut pe youtube un videoclip de genu video full hd atunci care e problema ca tot la 720p merge videoclipul