| CyberEye a întrebat:

Sal TPU!
Mi-am cumparat un laptop nou Acer si era pe linux, l-am dus la un om sa imi bage windows 7 pe el si acum am observat ca touchpad-ul nu merge cand scriu...cum pot dezactiva asta? sau.

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Cauta in mouse proprietati ai activata optiunea cand scrii sa ascunda mouse ul

| jeek0 a răspuns:

Ti-a instalat driverele pentru touchpad? daca da probabil si un programel de optimizare a acestuia. de acolo trebuie sa fie

| Kennedy97 a răspuns:

Ai cumva vreun led aprins pe touchpad? daca da, atunci atinge-l de doua ori repede...ca si cum ai intra intr-o aplicatie