| d3javw a întrebat:

Sal TPU, u inteleg de ce cand ma joc fifa imi creste procesorul la 100% si, la inceput primele 2 minute merge bine apoi incepe sa mearga in reluare, dar doar cand ma joc, cand nu sta la 0.0%,nu se incinge asa tare 80 de grade cand ma jucam,ideea e ca pana acum mi-a mers perfect si dintr-o data s-a intamplat, am reinstalat windows si tot degeaba

1 răspuns:
| LeMike a răspuns:

Din cand in cand PC-ul trebuie curatat de praf, datorita prafulu componentele se incalzesc si merg mai incet!winking