| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
Vreau sa imi fac un sit, dar nu stiu un server care sa ofere gratis.
Am gasit webs.com la care imi place structurarea elementelor si pot sa fac si eu pagini, doar ca am 10 pagini gratis in modul demo si nu il gasesc pe google.
Asta e intrebarea de baza: Stiti un server de host free pe care sa fac o pagina sa o gasesc pe google, sau care e faza cu gasitu pe google?

2 răspunsuri:
| Chupulix a răspuns:

Incearca piczo.com. Poti face o gramada de pagini, in formatul in care il vrei tu si ai o gramada de optiuni in legatura cu aspectul. Obisnuieste-te mai intai cu host-ul, apoi mai cauta si alte site-uri, poate te inspira. big grin

| seful026 a răspuns:

Un site se face pe www.afacereataonline.ro e gratis si nu trebuie sa vinzi nimic adica lucruri pe site si sa le cumpere altii pe net