| pacifistul a întrebat:

vreau sa stiu si eu mai explicit care este treaba cu licentele de antivirus, mai bine zis in ce consta aceasta licenta ca de exemplu folosesc antivirus kaspersky internet 2013 si platesc licenta. dar aceasta licenta costa intr-un cod trimis prin email de catre producator. va rog sa ma lamuriti.dau funda nu uitati

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Dacă plătești primești mai multe funcții, care de gratis îs blocate, tocmai ca să te oblige tacit să le dai bani.Asta e treaba cu industria de software.La windows de exemplu nu e nici o diferență între unul contrafăcut(conform eula) sau unul pe care l-ai plătit.Succes